„Ko ražo Latvijā?”

Trešdien, 9.maijā,notika karjeras atbalsta pasākums „Ko ražo Latvijā?”” 1.klases skolēniem, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Mazie 1.klases skolēni meistardarbnīcā iepazinās ar uztura jomas profesijām, paplašināja savas zināšanas par mūsdienās aktuālo uzturzinātnes jomu un veselīgu uzturu. Skolēni aktīvi piedalījās augstvērtīgas un veselīgas ikdienas uzkodas In GO veselīgo batoniņu pagatavošanā un nobeigumā tos skaisti iepakoja, lai dāvinātu savām māmiņām Mātes dienas pasākumā.

Skolēni ar prieku darbojās un arī paši nogaršoja šo veselīgo produktu. Liels gandarījums, ka pēc nodarbības vairāki skolēni teica, ka noteikti iemācīšot arī savām mammām pagatavot šo veselīgo uzkodu.