“Balva izglītībā 2017” laureāti

4.oktobrī koncertzālē ”Valmiera” tika godināti Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogi par izcilu pedagoģisko darbu un ieguldījumu izglītības kvalitātes veicināšanā.

Svinīgajā sarīkojumā godināti arī Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma ”Balva izglītībā 2017” laureāti par sasniegumiem pedagoģiskajā darbā. Apbalvojumu un īpašu piemiņas pildspalvu komplektu saņēma 28 Valmieras vispārējo, speciālo, profesionālās ievirzes un pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi.

Šogad apbalvojumu saņēma Alla Sāre (latviešu valodas skolotāja) un skolotāja Oksana Karaļčuka (angļu valodas skolotāja).

Par nozīmīgu ieguldījumu pirmsskolas izglītības kvalitātes veicināšanā apbalvojums piešķirts Valmieras 2.vidusskolas vispārējās pirmsskolas skolotājai Oksanai Ļeontjevai.

Apbalvojums ”Balva izglītībā” tiek pasniegts kopš 2008.gada, pamatojoties uz izglītības iestāžu padomes lēmumu.

atsauce