Vidzemes džudo skolas laureātu vidū mūsu skolēni

Vidzemes džudo skolas pirmie sasniegumi ārpus novada robežām

30.janvārī norisinājās viena no lielākajiem džudo klubiem Latvijā “Lido” sacensības “Atvērtais paklājs 2016”. Šīs sacensības tika organizētas vairākās vecuma grupās, piedaloties tikai baltajām jostām jeb iesācējiem, kuri līdz šim nav startējuši plaša mēroga sacensībās.
Šīs sacensības, kā ierasts, katru gadu pulcē daudz dalībnieku no lielākajām Latvijas pilsētām. Vidzemes džudo skolu šajās sacensībās pārstāvēja četri vecākā trenera Venta Beķera audzēkņi: Daniels Gorobecs – 1.vieta (līdz 50 kg svara kategorijā), Artūrs Lubņevskis – 3.vieta (līdz 27 kg svara kategorijā), Vladislavs Milovidovs (līdz 36 kg svara kategorijā) un Daņila Voroņins (līdz 31 kg svara kategorijā). Puiši startēja B grupā (2007.-2008.dzimšanas gads). Puišiem šīs sacensības bija liels notikums un arī laba pieredzes apmaiņas vieta, kā arī iespēja redzēt citu džudistu sniegumu sacensībās.
Vidzemes džudo skola pateicas sportistiem par izturību un labiem rezultātiem, audzēkņu vecākiem par atbalstu sacensību un treniņu procesa laikā. Ceram arī turpmāk pilnveidot jau esošo sportistu meistarību un apmācīt jaunus dalībniekus ne tikai sacensībām, bet arī ikdienas dzīvei.

avots: www.valmiera.lv