Vides pētnieki

Ceturtdien, 26.februārī, Valmieras Pārgaujas sākumskolā notika jauno vides pētnieku forums “Skolēni eksperimentē” 1.kārta.
Forumā piedalījās skolēni no Jeru pamatskolas, Valmieras 2.vidusskolas, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra. Viņi prezentēja četrus eksperimentus. Dalībniekiem pirms foruma bija jāveic patstāvīgs pētījums un eksperiments par dažādām vides tēmām.
Kā informēja Valmieras pilsētas pašvaldības speciāliste izglītības jautājumos Sanita Loze, forums ir Valsts izglītības satura centra projekta ideja, kas notiek jau vairākus mācību gadus pēc kārtas ar mērķi sekmēt skolēnu izpratni par vidi un tās problēmām, aktivizēt un paplašināt vides izglītības darbu izglītības iestādēs.
Sveicam ar godalgotu 2. vietu 8. klases skolēnus Ruslanu Šarovu un Aleksandru Bogdanovu! Paldies ķīmijas skolotājai Ņinai Sokolovai.