Varbūt studēt RSU?

Otrdien, 9.maijā, Valmieras 2.vidusskolas vidusskolas 10.-12.klašu jauniešu grupa devās iepazīt Rīgas Stradiņa universitāti.RSU ir moderna Eiropas līmeņa zinātnes universitāte, kas aptver medicīnas, veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomas.”RSU atšķiras ne tikai ar starptautisko vidi, bet arī ar fokusu uz zinātni, plašām simulācijas tehnoloģiju iespējām un ciešo sasaisti ar darba devējiem”.Pēc statistikas datiem, RSU sīvas konkurences apstākļos, plūc laurus starptautisko universitāšu reitingos, iegūst starptautiskus pētniecības grantus .
Jaunieši iepazinās ar mācību vidi, vēroja starptautisko studentu grupas- topošo stomatologu darbu ar simulācijas tehnoloģijām un arī paši varēja izmēģināt veikt zobu slīpēšanu , izmantojot 3 D datorprogrammu.
Sarunās ar augstskolas studentiem mūsu jaunieši uzzināja par visām fakultātēm un ikviens varēja uzdot sev interesējošus jautājumus par studiju uzsākšanu RSU, par studijām un par profesionālajām iespējām.
Mācību ekskursijas laikā skolēni apmeklēja arī RSU Anatomijas muzeju, kā arī aplūkoja jauno RSU farmācijas studiju un pētniecības centru.
Tā kā maijs ir eksāmenu laiks arī augstskolās, diemžēl šoreiz nevarējām iepazīties ar Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru Anniņmuižas bulvārī.
Kopumā mūsu jaunieši ieguva daudz noderīgas informācijas un iepazina reālo augstskolas mācību vidi.
Vai studēt RSU? Lēmums jāpieņem pašiem jauniešiem!
Paldies skolotājām Zigitai Baldonei un Ilgai Verovkinai par sadarbību pasākuma noisē.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone