“Valmiera/ORDO” viesojas Valmieras 2.vidusskolā

Ceturtdien, 19.janvārī “Valmiera/ORDO” spēlētāji Lauris Blaus un Raimonds Gabrāns projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros viesojās Valmieras 2.vidusskolā, kur aizvadīja sporta nodarbību kopā ar pirmklasniekiem.

Nodarbība tika sākta ar iepazīšanos, un pēc tās sekoja kārtīga iesildīšanās. Pirmklasnieki kopā ar basketbolistiem trenēja ātrumu un reakciju, izspēlējot dažādas spēles. Nodarbības izskaņā apgūtos trikus bija iespējams pārbaudīt praksē, stājoties pretim Laurim Blauam un cenšoties trāpīt bumbas viņa sargātajos vārtos. Valmieras 2.vidusskolas pirmklasnieki ar „Valmiera/ORDO” spēlētājiem atkārtoti tiksies jau pavisam drīz, kad apmeklēs mājas spēli pret Baltkrievijas „Borisfen” komandu un varēs novērtēt, kā iepazītie spēlētāji bērniem iemācītos trikus pielieto basketbola laukumā.

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu. Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un tā ietvaros tika apciemotas 10 skolas. Šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz tos interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros plānots viesoties 10 skolās.

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.

Foto: Edgars Vaivads

Informāciju sagatavoja: