Vai ekonomiku iespējams apgūt praktiski ārpus skolas sola?

Vai ekonomiku iespējams apgūt praktiski ārpus skolas sola? Piemēram tēmu Pieprasījums un piedāvājums? Tāds jautājums rādās no jauniešu puses. Sniegaina diena. 2.decembra rītā sniegpārslas uz brīdi apklāja zāli un lapas. … lielu valsts daļu pārklāja līdz desmit centimetriem bieza sniega sega. Gaisā virpuļojošas sniegpārslas lēnam krīta un jauniešiem raisījās jautājums, vai var tēmu apgūt ārā?! Var, definīcijas zināmas, pieprasījum un piedāvājuma likumi ar, grafiski kā attēlot izmēģināts, nu tad aiziet. Dažiem izglītojamiem bija praktiskais uzdevums piedāvāt “produktu”  no sniega, savukārt dažiem veidot šī produkta pieprasījumu… Un atzinīgi jānovērtē, ka no sniega tapa labi mākslas darbi. Paldies D11. A klasei par radošo darbu stundā.