Uzņemšanas rezultāti

Ja skolēns ir iekļauts uzņemto skolēnu sarakstā (atbilstoši virzieniem), bet nolemj mācīties citā izglītības iestādē, tad par atteikumu ir jāpaziņo skolai līdz 2024.gada 12.jūlijam plkst. 15:00,  rakstot uz skolas e-pastu (lūdzam minēt vārdu, uzvārdu, piešķirto kodu un izvēlēto virzienu ).

Ja atbrīvosies vieta, mēs sazināsimies ar pretendentu vecākiem no rezerves saraksta.

Lūdzam skolēnus, kuri ir iekļauti sarakstos iesniegt visus nepieciešamos dokumentus (medicīnas karti,  ieskaitot izziņu no ģimenes ārsta) skolas kancelejā sākot ar 2024. gada 4. augustu.

Uzņemtos skolēnus 10.klasēs, lūdzam aizpildīt svešvalodas aptaujas formu: aptauja šeit

Uzņemto skolēnu saraksts skatīt šeit

Kods – Vārda un uzvārda pirmie burti, personas koda 2.daļa (Jānis Zaķis 010108-21353 -> kods JZ21353)