Tikšanās ar medicīnas speciālistiem!

Piektdien, 8.aprīlī, V2.V notika karjeras stunda 10.-12.klašu skolēniem. Jaunieši tiešsaistē tikās ar 4 medicīnas speciālistiem, kas iepazīstināja ar savas darbības jomu un profesiju, tās iespējām, nepieciešamām prasmēm un pastāstīja par mācību iestādēm, kur var apgūt šo profesiju.

Šoreiz pie mums virtuāli viesojās-

Liene Vilne– medicīnas māsa Vidzemes slimnīcā.

Inguna Rence- Bambīte– prodekāne Rīgas Stradiņa universitātes zobārstniecības fakultātē.

Rita Velika- LU P.Stradiņa medicīnas koledžas „Estētiskās kosmetoloģijas” lektore un sertificēta skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā, skolas absolvente, kā arī fitnesa trenere un aktīva dzīvesveida atbalstītāja.

Andris Grasbergs- ģimenes saimniecības „Zilūži” vetārsts, kurš dibinājis savu veterinārijas centru, apvienojot dažādu specializāciju vetārstus.

Viesu izvēle balstījās uz skolēnu izteiktām vēlmēm un interesēm .

Medicīnas joma ir ļoti plaša, daudz kopīga un ļoti plašas, daudzpusīgas iespējas atrast tieši savu interesējošo medicīnas jomu savai nākotnes karjerai, izvēloties profesiju atbilstoši savām interesēm.

Mediķa profesija ir viena no prestižākām profesijām pasaulē un ārstus, mediķus mums vajadzēs arī pēc desmit, divdesmit un simts gadiem.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone