„Svinēsim Lieldienas kopā!”

Valmieras 2.vidusskolas 2.a un 1.b klašu skolēni no 15.03.-15.06.piedalījās e-Twinning projektā „Svinēsim Lieldienas kopā!”. Mēs sadarbojāmies ar  Lībagu sākumskolas 3.klasi, Daugavpils pilsētas BJC ”Jaunība”, J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas 2.c klasi, Preiļu novada Bērnu un jauniešu centru. Projekta mērķis bija, gaidot svētkus,  veidot telpu dekorus, izzināt olu krāsošanas tehnikas, iepazīt svētku rotājumu tendences dažādās pilsētvidēs, mainīties svētku svinēšanas pieredzē savās ģimenēs un padziļināt savu erudīciju par Lieldienu svinēšanas vēsturi un latviešu tautas tradīcijām.

E-Twininng projekts ir lieliska iespēja padziļinātākai mācību satura apguvei, starppriekšmetu saiknes veidošanai un caurviju prasmju attīstīšanai. Dalība projektā bija ne tikai interesants mācīšanās process, bet arī rosināja dalībniekus radošai pašizpausmei, lika domāt, analizēt  iegūto informāciju, salīdzināt ar savu personisko pieredzi un lietot praksē. Projekts tika realizēts gan attālinātajās , gan klātienes mācībās. Dalībnieki pilnveidoja digitālās prasmes un izbaudīja, ko nozīmē svinēt svētkus tiešsaistē un guva pieredzi neikdienišķās situācijās. Kopīgā sadarbībā ir tapusi digitālā grāmata ”Pa zaķa pēdām”, kurā apkopoti skolēnu radošie darbi.

E-Twininng projekts ir devis jaunu pieredzi un pozitīvas emocijas projekta dalībniekiem un līdzcilvēkiem.

Projekta vadītājas Jeļena Vilemsone, Sanita Eglīte.