Sagatavošanas vizīte Annelinna ģimnāzijā, Tartū

Valmieras 2. vidusskola turpina piedalīties Erasmus+ KA1 projektā  “kasTE – iespējas, kas veicina kopīgās mācīšanās” skolotājiem un izglītojamiem. Šobrīd skolas pārstāvji, direktora vietnieks izglītības jomā un šī projekta koordinators Vjačeslavs Piskunovs un skolotāji Jekaterina Bojāre un Oksana Karaļčuka piedalās iepriekšējās plānošanas vizītē Tartū (Igaunijā) projekta “kasTE – iespējas, kas veicina kopīgās mācīšanās” ietvaros (līgums nr. 2022-1-LV01-KA122-SCH-000071242).
Projekta mērķis ir iepazīt Igaunijas, Tartu Annelinna ģimnāzijas pieredzi individualizēta (vidusskolas kursi un mācīšanās) mācību procesa un  neformālās izglītības īstenošanā, kā arī iepazīt Tartu Eiropas kultūras galvaspilsētas 2024.gada plānotos pasākumus, u.c.

Un jau janvārī pieredzes apmaiņas vizītē uz Tartu Annelinna ģimnāziju  dosies Valmieras 2. vidusskolas skolēnu pārstāvji un  skolotāji.

Vjačeslavs Piskunovs

Valmieras 2.vidusskolas direktora vietnieks

Valmieras 2. vidusskolas Erasmus+ KA1 projektu  “kasTE – iespējas, kas veicina kopīgās mācīšanās”finansējuma līgums Nr. 2022-1-LV01-KA122-SCH-000071242), līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma un administrē Valsts izglītības attīstības aģentūra. Plašāku informāciju par Erasmus+ programmu var saņemt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā: http://www.viaa.gov.lv.