Rudens krašņums skolā

Rudeni apsveicām ar atnākšanu!

Vasaras pavadīšana un skolas gaitu sākums ne vienmēr asociējas ar kaut ko priecīgu, bet mūsu sākumskolas bērni sveicināja rudeni ar prieku skolā notikušajā izstādē ,, Rudens bagātības’’. Izstāde skolā norisinājās no 19. – 23. septembrim un to organizēja sākumskolas klašu audzinātājas Larisa Ļedovskiha,  Olga Ševjakova,  Tatjana Gusakova un Tatjana Koziņeca.
Bērni, liekot lietā savu izdomu un visdažādākos dabas materiālus, kā arī dārzeņus un augļus, bija izveidojuši gan stilizētas un interesantas mašīnas un vilcienu, dažādus cilvēciņus un dzīvniekus. Bērni bija ņēmuši aktīvu dalību izstādē un darbiņu bija tiešām daudz.
Saskaņā ar EKOSKOLAS politiku, beidzoties izstādei bērni visus savus darbiņus novāca, izņēma palīglīdzekļus, kas palīdzēja turēties dažādiem meistardarbiem un nogādāja tos skolas ,,Dzīvajā stūrītī’’ kā cienastu tur dzīvojošajiem dzīvnieciņiem.

Paldies visiem, kas apmeklēja skolas izstādi un tiekamies nākamajās!

Skolas EKOpadome