„Profesijas sporta un veselības jomā”

Piektdien, 28.janvārī, 8.a un 9.a klases skolēni aktīvi līdzdarbojās integrētā stundā sporta un veselības mācību priekšmetā ar karjeras caurvijām. Integrētā stunda notika ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar karjeras iespējām un plašāku iespējamo profesiju piedāvājumu sporta un veselības jomā. Karjera profesionālajā sportā diemžēl neilgst visa mūža garumā, tāpēc savlaicīgi jāsāk domāt arī par turpmākajiem karjeras soļiem.

Stundas ievadā skolēni ar eksprestestu noskaidroja vai tā ir piemērotākā joma viņa nākotnes karjerai. Turpinājumā skolēni iepazinās ar dažādām jomas profesijām un grupēja tās apakšjomās- sports, medicīna, civilā un militārā aizsardzība, māksla, pedagoģija rehabilitācija ,psiholoģija un sociālais darbs un komerczinības un administrēšana. Skolēni veidoja izpratni par vertikālās karjeras iespējām sporta un veselības jomā.

Kopumā skolēni atzina, ka šāda nodarbība ir noderīga un ir paplašinājuši savas zināšanas par profesijām šajā jomā, piemēram, homeopāts, ortopēds, ortodonts, dietologs, kosmetologs u.c.

Paldies par sadarbību sporta un veselības skolotājiem Andrejam Gluhovam un Viktorijai Jupatovai.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone