„Profesijas animācijā 1”

Otrdien, 5.novembrī, skolā notika karjeras atbalsta pasākums „Profesijas animācijā” 5.klases skolēniem, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākums tika organizēts ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar profesijām, kas saistītas ar animāciju, un praktiskajās nodarbībās ļaut pašiem izmēģināt spēkus animācijas veidošanā.

Pasākuma sākumā skolēni uzmanīgi klausījās lekciju un iepazinās ar dažādām profesijām, kas saistītas ar animāciju – režisors, scenogrāfs, mākslinieks, animators u.c. Turpinājumā sadalījās nelielās grupiņās un praktiskajā nodarbībā izmēģināja spēkus, darbojoties stop-motion un zīmētas animācijas tehnikā, kā arī ikviens praktiski izmēģināja, kā animācijas veidošana notiek praksē, apgūstot scenārija, kadrēšanas, tēlu, fonu, kustības un filmēšanas pamatus.

Nobeigumā 5.klases skolēni atzina, ka ļoti patika veidot animācijas filmiņas, īpaši kopā ar draugiem un ieguva jaunas zināšanas,prasmes, kas noteikti noderēs dzīvē vai arī izvēloties profesiju.

Pedagogs karjeras konsultants: Lolita Eklone

val11_001_02VALL_001_01val11_001_01