Profesija – politiķis, uzņēmējs!

Piektdien, 22.februārī, Valmieras 2.vidusskolā, karjeras atbalsta pasākumā viesojās politiķis, Saeimas deputāts, valmierietis – ROMĀNS NAUDIŅŠ.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Draudzīgā, neformālā sarunā 10.-12.klašu skolēniem pastāstīja savu dzīves stāstu, kā no parasta zēna kļuvis par uzņēmēju un politiķi, kā arī par savu pirmo profesiju – policists. Romāns padalījās ar vairākām biznesa idejām, iedvesmojot mūsu jauniešus noticēt sev, domāt un radīt pašiem, motivēja izvirzīt dzīves mērķus un pārvarot dažādas grūtības, censties iecerēto sasniegt. Kā arī uzsvēra, ka svarīgi attīstīt sevī gribasspēku un prasmi visu iesākto, vienmēr izdarīt līdz galam.

Skolnieki pozitīvi novērtēja šo tikšanos.

Informāciju sagatavoja pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone