Paliec sveika, bērnība!

Šodien skolā notika 9.klašu svētki “Paliec sveika, bērnība!”
Sākumskolas skolēni priecēja visus klātesošos ar krāsainiem priekšnesumiem .
Bērni sniedza skatītājiem neaizmirstamus mirkļus ar jautrām dejām un dzirkstošām dziesmām. Uzstāšanās radīja prieka un jautrības atmosfēru, piepildot zāli ar smiekliem un aplausiem.

Jaunāko klašu skolēni vēlēja vecākajiem biedriem veiksmi gaidāmajos eksāmenos. Viņi izteica cerību, ka katrs absolvents veiksmīgi tiks galā ar šo svarīgo uzdevumu un sasniegs visus izvirzītos mērķus. Atbalsta vārdi un iedvesmojošie vēlējumi palīdzēja radīt draudzības un vienotības atmosfēru skolēnu vidū.

Īpaši aizkustinošs mirklis svētkos bija absolventu uzstāšanās. Viņi izteica sirsnīgu pateicību skolotājiem par viņu darbu, pacietību un gudrību. Savās runās skolēni uzsvēra, cik daudz viņiem nozīmē skolotāju atbalsts un rūpes, pateicoties kuriem viņi spēja iziet cauri svarīgam savas dzīves posmam.

Pēdējā zvana svētki mūsu skolā kļuva par patiesi sirsnīgu un aizkustinošu notikumu, atstājot siltas atmiņas visiem dalībniekiem. Pateicamies visiem, kas piedalījās un organizēja šos pasākumus. Vēlam mūsu absolventiem veiksmi eksāmenos un jaunus panākumus nākotnē!🌹🥳🫶🏻