P.Vileišio ģimnāzijas apmeklējums Erasmus+ sagatavošanas vizītē

Erasmus+ projekts “kasTE – iespējas, kas veicina kopīgās mācīšanās” turpinās.

Skolotāji dažādās apmācībās bijuši Grieķijā, Spānijā, Čehijā un piedalījušies formālās un neformālās izglītības kursos, izzinājuši citu valstu izglītības sistēmu darbu, iepazinuši jaunus kolēģus. Skolēni ir iepazinušies ar izglītības sistēmu, valsts kultūru, mācījušies kopā ar skolēniem Vācijā un Spānijā.

Oktobrī devāmies sagatavošanās vizītē uz Lietuvu, Pasvalī, lai vienotos par skolēnu ciemošanos Petro Vileišio ģimnāzijā. Novembra beigās mūsu skolas skolēni divas nedēļas dzīvos Pasvalī, Lietuvā, apmeklēs ģimnāziju, mācīsies lietuviešu valodu, matemātiku, angļu valodu, elektroniku u.c., piedalīsies Lietuvas Universitātes organizētajā matemātikas komandu konkursā vidusskolēniem un arī citās ģimnāzijas rīkotājās aktivitātēs. Iepazīs vietējo kultūru un tradīcijas. Plānots apmeklēt Lietuvas galvaspilsētu un tuvākās lielās pilsētas.

2024.gada sākumā mūsu skolēnu grupas dosies līdzīgos braucienos uz Igauniju un Somiju.

 

Zigita Baldone

Valmieras 2.vidusskolas inženierzinību un fizikas skolotāja

Valmieras 2. vidusskolas Erasmus+ KA1 projektu  “kasTE – iespējas, kas veicina kopīgās mācīšanās”finansējuma līgums Nr. 2022-1-LV01-KA122-SCH-000071242), līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma un administrē Valsts izglītības attīstības aģentūra. Plašāku informāciju par Erasmus+ programmu var saņemt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā: http://www.viaa.gov.lv.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux