KONKURSA “TEHNO PRĀTNIEKS” dalībnieki

Pasākumu kopums, kura pamatā ir neformāls eksakto zinātņu (STEAM) konkurss ar atklāšanas un noslēguma pasākumu, darbs komandās pie uzdevuma, tematiskā ekskursija, darbošanās Tehnobusā un koprades darbnīcā “DARE”.

Projekts vērsts uz to, lai jauniešos radītu un nostiprinātu interesi par STEAM nozaru perspektīvām.

No Valmieras 2. vidusskolas piedālās divas komandas, kurus atbalsta fizikas skolotājas Zigita Baldone un Oksana Jakovļeva.

Projekta dalībnieki 9. – 12. klašu Valmieras vispārizglītojošo, profesionālo un speciālo skolu audzēkņi, kuriem ir:

• interese par STEAM vai padodas eksakto mācību priekšmeti, bet ir zema motivācija mācīties.

Komanda 6 – 8 personu sastāvā, no kuriem vismaz 3 ir PMP skolēni. Tā var būt vienas klases komanda vai arī jauktā skolēnu komanda no attiecīgās klašu vecuma grupas.

Projektu īsteno Valmieras Attīstības aģentūra