Ko der zināt piesakoties darbavietā!

Piektdien, 29.martā, Valmieras 2.vidusskolā, notika karjeras atbalsta pasākums „Par darba intervijas jautājumiem” vakarskolas pieaugušo nodaļas 10.-12.klašu izglītojamiem. Nodarbību vadīja profesionāla personāla atlases speciāliste Egita no ”Valmieras SŠR”

Pasākuma dalībnieki atkārtoja un papildināja savas zināšanas par lietišķiem rakstiem, veidojot CV, uzzināja tipiskākās kļūdas un saņēma vērtīgus ieteikumus. Kā arī uzzināja tieši kam pievērš uzmanību darba devējs saņemot mūsu CV, kā arī tika pārrunāti dažādi jautājumi par sagatavošanos darba intervijām uzņēmumos.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākuma dalībnieki atzina, ka bija noderīgi un pozitīvi novērtēja šo tikšanos.

Informāciju sagatavoja pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone