Kas ir Estētiskā kosmētika?

Piektdien, 21.aprīlī, mūsu skolā viesojās Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas (SKK) studentes, lai pastāstītu par estētisko kosmetoloģiju un ārstniecisko masāžu vidusskolas jauniešiem.
SKK ir pieredzes bagātākā koledža Baltijā, kas piedāvā sagatavot speciālistus pēc akreditētas programmas Estētiskā kosmetoloģijā.Pabeidzot studijas SKK,var iegūt prestižu pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību (augstākā Latvijā pieejamā izglītība skaistumkopšanas nozarē),4. valsts profesionālo kvalifikācijas līmeni un 5. Eiropas kvalifikācijas līmeni,Starptautiski atzītu diplomu,Skaistumkopšanas nozarē atzītu profesionāļu realizētās teorētiskās un praktiskās nodarbības un tiek iekļauts ārstniecības personu reģistrā, kas pavērs plašas iespējas profesionālajai darbībai.
Jaunieši aktīvi klausījās stāstījumu par skaistumkopšanas jomu, dalījās ar savu pieredzi kosmetoloģijā , piedalījās topošā kosmetologa paraugdemonstrējumā sejas attīrīšanā.
Jaunieši zinoši atbildēja uz dažādiem ar kosmetoloģiju saistītiem jautājumiem , tai skaitā arī patīkami pārsteidza puiši.
Nobeigumā jaunieši iesaistījās digitālā spēlē un vinnēja vērtīgas balvas.
Varbūt kādam no pasākuma dalībniekiem Estētiskā kosmetoloģija kļūs par nākotnes profesiju.
Paldies par atbalstu direktora vietniecei Jekaterinai Bojārei un mentorei Sanitai Vītolai.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone