Karjeras spēle „Kā kļūt par profesionāli!”

Šonedēļ, Karjeras nedēļas ietvaros, laikā no 26.-30.oktobrim, Valmieras 2. vidusskolas 3.un 4.klašu skolēni aktīvi piedalījās projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros izstrādātās elektroniskā vidē pieejamās spēles sevis un profesiju iepazīšanai  “Kā kļūt par profesionāli!” aprobācijā jeb izmēģināšanā.

Kopumā visi 3. un 4.klases skolēni ar prieku un interesi iesaistījās karjeras spēlē, gūstot pozitīvas emocijas procesā. Skolēniem īpaši patika, ka spēles laikā var virtuāli pajautāt dažādus jautājumus interesējošās profesijas pārstāvjiem un saņemt atbildes, kā arī var iepazīt sev vēl nezināmas, jaunas profesijas-  farmaceits, kinologs, blogers, mākleris u.c.

Pedagogi atzina, ka šī spēle ir labs papildinstruments informācijas iegūšanā par profesijām.

Tuvākā laikā karjeras izglītības spēles mobilo versiju saņems visi 3.-6.klašu skolēni spēlēšanai individuāli vai nu savos datoros, vai telefonos, bet šobrīd vēl notiek spēles izstrādes process un tehniskās puses pilnveide. Iespējams, ka spēles mobilā lietošana diemžēl būs atkarīga no telefona modeļa un internetpārlūka, ko katrs izmanto.

Paldies par sadarbību visiem 3 un 4.klases  skolēniem, viņu audzinātājām par atbalstu un sadarbību.

Pedagogs karjeras konsultants: Lolita Eklone