Karjeras projekta ietvaros „Acīm neredzamā pasaule” 1.- 4.klašu skolēniem

Piektdien, 2.februārī Valmieras 2.vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Acīm neredzamā pasaule” 1.- 4.klašu skolēniem. Pasākuma ietvaros skolēni devās uz „Planetāriju” skolas telpās piepūšamajā teltī un noskatījās pilnkupola humoristisku piedzīvojumu filmiņu „Kaluokahina – Apburtais rifs”. Bērni tuvāk iepazina ūdens pasauli , krāšņos tropiskos korāļu rifus un to glabāto noslēpumu , kā arī rifa iemītniekus.

Filma ir ne tikai interesanta bērniem, bet arī izglītojoša ar daudziem informatīvajiem sižetiem no zemūdens dzīves. Tāpat arī filma liek bērniem aizdomāties par tīras apkārtējās vides saglabāšanu.

Klašu audzinātājas ar bērniem pārrunāja kādas profesijas strādā šajā jomā. Pēc pasākuma bērni piedalījās zīmējumu konkursā „Zemūdens pasaule”.

Katrā klasē žūrija novērtēja labāko zīmējumu un apbalvoja ar diplomu tā autoru.

1.klase diplomu saņems  pēc brīvlaika.

2.klasē diplomu saņēma – Alekss Bludens

3.klasē diplomu saņēma- Jekaterina Solovjova