PAR KARJERAS NEDĒĻU LATVIJĀ- 2020!

Esiet sveicināti, Valmieras 2.vidusskolas skolēni un vecāki!

Jau atkal mūs pārsteidzis kārtējais ierobežojumu periods!

Pašsaprotami, ka daudziem no mums rodas jautājums – Vai Karjeras nedēļai ir jānotiek?

Atbilde ir- Jā! Jo skolas dzīve taču netiek apturēta, bet gan mainīta atbilstoši IZM noteiktajam modelim.

Ja skolēniem ir attālinātas mācības, tad arī Karjeras nedēļas aktivitātes ir iespējamas attālinātas, izņemot pārceļot uz drošākiem laikiem plānotos maksas pasākumus, jo tie pārkāpj pulcēšanās aizliegumus.

Karjeras Nedēļa -2020 notiks no 26.-30.oktobrim ar nelielu pagarinājumu.

Šajos sarežģītos apstākļos ir izstrādāts skolas Karjeras Nedēļas aktivitāšu plāns katrai klašu grupai, kuru pamatā ir radoši pētnieciskais darbs sākot no profesiju daudzveidības izpētes tuvākajā vidē, savās ģimenēs līdz pat profesijām, mūsu skolā un sabiedrībā, kā arī attālināti vienas no savām iespējamām nākotnes profesijām izpēte un konkrētās profesijas CV izveide, kā arī skolēni pētīs mācību priekšmetu saikni ar daudzveidīgām profesiju jomām.

Karjeras nedēļas uzdevumu veikšanā iespējamas caurvijas un sadarbība ar dažādu mācību priekšmetu pedagogiem.

Skolas mājas lapā ikviens varat iepazīties ar VIAA piedāvājumu Karjeras nedēļas pasākumiem tiešsaistē, gan jauniešiem, gan arī Jums cienījamie vecāki.

Kā arī paveiktie pētnieciskie darbi tiks izvietoti skolas mājas lapā apskatei.

KARJERAS NEDĒĻA 2020!

“KLAU! SADZIRDI UN SASKATI SAVAS IESPĒJAS!”

No 26.-30.oktobrim ar pagarinājumu.

AKTIVITĀTES Valmieras 2.vidusskolā

KlaseAktivitāteIzpildes laiks
1.-3.Zīmējumu izstāde “Mūsu vecāku profesijas!”

30.10.

4.-6.Radošās darbnīcas-kolāžu veidošana „Latvijā populāru cilvēku profesijas!”

30.10.

7.Plakāts “Profesijas mūsu skolā!”

klātienē

8.Plakāts “Mūsu profesiju CV!”

klātienē

9.Plakāts “Mūsu profesiju CV!”

klātienē

10.Plakāts “Mācību priekšmeti un profesijas!”

(izmantojot izglītības grozā māc.priekšmetus)

klātienē

11.Plakāts “Mūsu profesiju CV!”

klātienē

12.Plakāts- ieteikumi “Kā izvēlēties profesiju un pieņemt karjeras lēmumu?”Pirmajā klases stundā

13.Konkurss “Uzmini profesiju!”

(klātienē 9.-12.kl.)

Nezināms

14.Tiešsaistes pasākums jauniešiem par Latvijā pazīstamu cilvēku karjeras izvēles pieredzi.(VIAA piedāvājums)28.10.,plkst.10.00

15.Tiešsaistes diskusija vecākiem par tēmu „Paaudžu atšķirības un ģimenes loma karjeras izvēles jautājumos”.(VIAA piedāvājums)27.10.,plkst.19.00

*sīkāka informācija E-klases pastā individuāli.

Cieņā

Lolita Eklone

Pedagogs karjeras konsultants

Vecākiem paredzētas animācijas, kurās ietvertas biežāk pieļautās kļūdas, vecākiem iesaistoties bērna karjeras jautājumu risināšanā:
Karjeras nedēļa. Klau! Sadzirdi un liec aiz auss! Animācija: Jaunieša saruna ar vecākiem

Karjeras nedēļa. Klau! Sadzirdi un liec aiz auss! Animācija: Dēls vēlas apgūt profesiju

Karjeras nedēļa. Klau! Sadzirdi un liec aiz auss! Animācija: Vecāki virza meitu medicīnā