Kādi uzņēmumi ir mūsu novadā un pilsētā!

Piektdien, 20.janvārī, Valmieras 2.vidusskolas 3.a un 3.b skolēni ,sociālo zinību un karjeras izglītības ietvaros, iepazinās ar Valmieras un tās tuvākā apkārtnē esošajiem uzņēmumiem.

Skolēni papildināja savas zināšanas  par dažādiem uzņēmumiem savā pilsētā, noskaidroja ar ko tie  nodarbojās un noteica vai tas ir uzņēmums , kurš ražo preces vai sniedz pakalpojumus.

Skolēni apguva prasmi grupēt dažādus uzņēmumus un noteikt kādu pakalpojuma veidu tas sniedz cilvēkiem – ēdināšanas, drošības, skaistumkopšanas, medicīniskos  u.c.pakalpojumus, kā arī izteica savu viedokli, kas ir veiksmīgs uzņēmums .

Skolēni aktīvi līdzdarbojās, paplašināja savas zināšanas par darba iespējām savā pilsētā Valmierā un tās apkārtnē , kā arī  atpazina  savu vecāku un radinieku darbavietas.

Paldies par sadarbību klašu audzinātājām Nataļjai Primakovai un Sanitai Eglītei.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone