Jauno fiziķu skola atsākusi klātienes nodarbības

Jauno Fiziķu skolas komanda atklājusi septembra vidū jau trīspadsmito sezonu ar nodarbību par un ap CERN! Nodarbība notika Rīgā, LU Zinātņu mājā. Nodarbībā piedalījās kopā ar fizikas skolotāju arī meitenes, kuras nemācās fiziku, bet dabaszinības. Atsauksmes no meitenēm:

Kristiāna: “Piedalīties JFS projektā bija diezgan forši! Satikt jaunus cilvēkus, uzzināt kaut ko jauno. Gaidīšu līdzīgus pasākumus, lai pieteiktos tiem.”

Elizabete: “Man ļoti patika apmeklēt un piedalīties JFS nodarbībā! Tā bija lieliska iespēja uzzināt daudz ko jaunu un satikt jauniešus no visas Latvijas ar tādu pašu interesi mācībās Es labprāt piedalīšos līdzīgās aktivitātēs.”

JFS nodarbībās var piedalīties ikviens interesents no 8. līdz 12.klasei. Nodarbību sākumā ir divas populārzinātniskas lekcijas par paredzēto tēmu un praktiskā nodarbība. Pēc praktiskās nodarbības ir tikšanās ar attiecīgās jomas pārstāvjiem – padziļināta lekcija. Piedalīties var ikviens bez iepriekšējām zināšanām dotajā tēmā.

Nākamās sezonas nodarbības :

• 8. oktobris – Elektronika
  • 12. novembris – Krāsu fizika
  • 10. decembris – Hidrodinamika

Piesakies nedēļu iepriekš pie sk. Zigitas Baldones un  apmeklē Jauno fiziķu skolas nodarbības!