Jauniešu iedvesmas forums

1. oktobrī “Jauniešu iedvesmas FORUMĀ” ar iedvesmojošiem stāstiem par savu karjeras ceļu un pieredzi dalīsies interesanti cilvēki gan no Latvijas, gan no Eiropas. Sagaidīsim Tevi ar siltām pankūkām un tēju, lai kopīgi neformālā atmosfērā varētu klausīties, iedvesmoties un diskutēt.

Informācija par FORUMU:

1. oktobris | plkst. 17:30 | Vidzemes augstskola | Tērbatas iela 10

Reģistrējies līdz 13. oktobrim šeit: https://goo.gl/64VTgx

Foruma vadlīnijas:

• Kas ir nākotnes tendenču eksperts? Kā strādāt ar tādiem klientiem kā IKEA, Porche, Audi un VW? (Krists Krieviņš, inovāciju eksperts starptautiskos uzņēmumos)
  • Kā hobiju pārvērst veiksmīgā biznesā? Biznesā, kas padarīts pazīstams visā pasaulē, izmantojot tādus sociālos rīkus kā Facebook un Instagram? (Jānis Nīmanis, uzņēmējs, kalējs, sava amata meistars, AUTINETOOLS)
  • Kā kļūt par komunikāciju un mediju ekspertu? (Signe Valtiņa, komunikācijas konsultante, SIA “Kolektīvs” līdzdibinātāja)
  • Kā savu muzikālo talantu pārvērst par savu nodarbošanos? (Reinis Reķis, daudzpusīgs mūziķis, bungu pavēlnieks)
  • Programmēšana kā spēle? (Linda Sinka – LearnIT dibinātāja, pirmās IT izglītības programmas bērniem izveidotāja)
  • Foruma moderators / stāstu “savilcējs” (Mikus Frišvelds, mūziķis, reklāmists)

Īpaši gaidām Tevi 10.-12. klašu skolēn!