„(iz)Stāsti”

Trešdien, 26.februāra pēcpusdienā, aktīvāko Valmieras 2.vidusskolas skolēnu grupa piedalījās jauniešu iedvesmas stāstu vakarā (iz)STĀSTI. Pasākums jau tradicionāli  notika patīkamā, neformālā gaisotnē kafejnīcā „Jaunā Saule”, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākumā ar saviem iedvesmas stāstiem dalījās dažādu profesiju pārstāvji- Zanda Lapsa, Valmieras pilsētas galvenā arhitekte, Vladislavs Klapenkovs, neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsta palīgs, Indars Melzobs, uzņēmējs, Fashion point veikalu tīkla īpašnieks un Raimonds Mežiņš, zvērināts tiesu izpildītājs.

Katrs no viesiem izstāstīja savu stāstu, kā viņi nokļuvuši tur, kur viņi atrodas šobrīd, kā izvēlējušies savu profesionālo nodarbošanos, kādās mācību iestādēs apguvuši savu profesiju un padalījās ar savu pieredzi darba jomā.

Galvenās atziņas, ko mēs ieguvām pasākumā, ka svarīgi ir dzīvē prast izvirzīt mērķus, plānot kā tos īstenot, pārvarot dažādus šķēršļus un ja mēs kaut gribam, tad darām un svarīgi darīt to, kas mums pašiem visvairāk interesē un patīk un

Paldies aktīvākajām karjeras pasākuma dalībniecēm – 11.klases skolniecēm Viktorijai, Elīnai, Sabīnei, 12.klases skolniecei- Annai un 9.klases skolniecēm- Kristīnei un Paulai.

Mūsu ieteikums pārējiem V2.V jauniešiem aktīvāk piedalīties karjeras pasākumos un izmantot ikvienu iespēju iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem  un izmantot iespēju uzdot sev interesējošos  jautājumus klātienē.

Paldies, par informatīvi izzinošā karjeras pasākuma organizēšanu skolu jauniešiem pilsētas karjeras speciālistei Ingai Savickai.

Informāciju sagatavoja un pasākumā piedalījās

pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone