Izglītības iestādēm jauns sporta inventārs

“Valmieras skolās līdztekus basketbolam, volejbolam un futbolam tiek spēlēts arī badmintons un frisbijs. Tāpat populārs ir kļuvis florbols, kas nu jau tiek spēlēts ne vien skolās, bet arī bērnudārzos. Taču kā jaunums Valmieras izglītības iestādēs ienākusi nūjošana,” stāsta atbildīgā par sporta inventāra piegādi Valmieras Izglītības pārvaldes speciāliste pirmsskolas izglītības jautājumos Iveta Kļaviņa. “Jaunā aprīkojuma iegāde noteikti būs ieguldījums ne tikai sporta stundu nodrošinājumam ar jaunu inventāru. Tas papildinās arī ārpusstundu individuālās nodarbības, sporta svētkus un jaunu sporta veidu apgūšanu,” uzsver I.Kļaviņa.
 Jaunu inventāru florbolam šogad iegādājās visas Valmieras skolas, tai skaitā arī Valmieras Bērnu sporta skola. Florbola inventāru papildināja arī bērnudārza “Kārliena” struktūrvienība “Pienenīte”.  Badmintona un frisbija aprīkojumu iegādājās gan Valmieras 2.vidusskola, gan Valmieras Pārgaujas ģimnāzija. Tāpat badmintona inventāra krājumus papildināja Valmieras Valsts ģimnāzija un Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola – attīstības centrs. Bērnudārzam “Kārliena” tika piegādāts jauns nūjošanas aprīkojums, bet Valmieras pilsētas speciālā pirmsskolas izglītības iestāde “Bitīte” iegādājās bērnu trenažieri-divriteni, kas noderēs bērniem ar pārvietošanās traucējumiem kustību pieredzes bagātināšanai.
Atbilstoši iepirkuma rezultātiem sporta inventāra piegādi par 21 496,46 EUR veica SIA “RANTZOWS SPORT”. Sporta inventāra iegāde 3499,99 EUR apmērā tiek līdzfinansēta no valsts budžeta finanšu līdzekļiem Izglītības un zinātnes ministrijas organizētā projekta “Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde Valmieras pilsētas pašvaldības dibinātajām izglītības iestādēm” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Līga Bieziņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā
                                           Tālr.: 64210682; 26495997

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux