„Inženierzinātņu diena skolā!”

Otrdien, 16.oktobrī, Valmieras 2.vidusskolā 8.klases skolēni piedalījās karjeras atbalsta pasākumā „Inženierzinātnes diena skolā!”. Pasākuma laikā skolēni  apmeklēja  platformu “TehnoBuss”, kurš ir aprīkots ar dažādām mūsdienu tehnoloģijām. Skolēni  aktīvi varēja iesaistīties aktivitātēs, gan ar savām dabaszinību mācību priekšmetos iegūtām zināšanām, gan praktiski darbojoties  dažādu tehnisko profesiju – mašīnbūves speciālista, mehatroniķa, metālapstrādātāja, elektrotehnikas speciālista, metinātāja, siltumtehnikas speciālista, metālapstrādes darbagaldu operatora lomā.

Kas zina, varbūt kāds no šiem skolēniem nākotnē  kļūs par Latvijas uzņēmumu topošajiem profesionāļiem ar gudru galvu un zelta rokām un būs  gatavs dodoties  darba gaitās, un viņiem būs praktiska pieredze ar darba devēju pieprasītām prasmēm un kompetencēm.

Pasākums   ESF projekta Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros.

Paldies arī  8.klases audzinātājām Olitai Šarlānei un Valentīnai Ustinovai  par atbalstu pasākuma norisē.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone