Intelektuālā spēle „Ko es zinu par karjeru un darba tirgu?”

Piektdien, 11.septembrī, Valmieras 2.vidusskolā notika pirmais karjeras atbalsta pasākums 12.a klases skolēniem.
Topošie absolventi sadalījās 3 grupās un darbojoties komandā aktīvi piedalījās intelektuālajā spēlē „Ko es zinu par karjeru un darba tirgu”. Spēle padziļināja motivāciju konkretizēt savu personisko karjeras mērķu izvirzīšanu un vadīšanu, balstoties uz izpratni par darba pasauli, tās saikni ar izglītību, kā arī skaidrāk apzināties savas reālās karjeras izvēles iespējas un veidošanas virzienus.
Intelektuālās spēles noslēgumā komandas ieguva līdzvērtīgu punktu skaitu un visi skolēni bija uzvarētāji, apliecinot dziļu izpratni par mainīgo darba pasauli, iespējamiem karjeras virzieniem un pašvadītu mācību procesu mērķu sasniegšanā.
Pasākums notika ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros.

Pedagogs karjeras konsultants: Lolita Eklone