Iniciatīvas “Latvijas skolas soma”ietvaros

26.aprīlī plkst. 10.20
skolas zālē
notiks
populārās vokālās grupas “LATVIAN VOICES” koncertlekcija 7. -12. klašu skolēniem.
Latvija visā pasaulē ir zināma un atzīta kā kora mūzikas zeme, bet vokālo grupu kultūra ir vēl līdz galam neatklāta. Vokālā grupa “LATVIAN VOICES” piedāvā koncertlekciju, kuras laikā būs iespējams uzzināt par a capella mūzikas žanru, pasaules populārākajām grupām, kā arī klātienē dzirdēt grupas dalībnieču paraugdemonstrējumus.
Ar savām balsīm, kā vienīgo mūzikas instrumentu, “LATVIAN VOICES” ir radījušas individuālu vokālo stilu, kurā savijas dažādu tautu etniskās mūzikas intonācijas, jo sevišķi latviešu tautas mūzikas krāsas, ar tradicionālajiem kormūzikas un popmūzikas elementiem.
Jaunieši! Lai brīnišķīgā grupa “LATVIAN VOICES” rada atmiņā paliekošu muzikālu notikumu, pārsteigumu un iedvesmu!