Es vidē šodien un rīt

Piektdien, 14.aprīlī, 8.a un 8.b klases skolēni devās karjeras un dabaszinību jomu ietvaros mācību ekskursijā uz MC”Urda”, kas atrodas Daibes poligonā.
Nodarbības mērķis: Sekmēt skolēnu radošumu, jutīgumu un interesi par apkārtējo vidi, dabu un cilvēkiem, nodrošinot iespēju vides tēmas apgūt URDA infrastruktūrā (atkritumu poligons, dabas taka, laboratorija), lai radītu skolēniem kvalitatīvas izmaiņas domāšanā, rīcībā un attieksmē pret vidi mūsdienās un nākamībā.
8.klašu skolēni aktīvi piedalījās 3 dažādās aktivitātēs, uzrādot zināšanas par atkritumu šķirošanu,gan apliecināja savas zināšanas atbildot uz jautājumiem ekskursijā pa poligonu, kā arī interaktīvā spēlē par vides un dabas jautājumiem.
Visa pasākuma laikā skolēni pilnveidoja savas sadarbības prasmes,jo daži uzdevumi bija jāveic pārī vai grupā,paplašināja savas teorētiskās zināšanas caur dažādiem uzdevumiem, spēlēm un draudzīgi piedalījās izzinošā pārgājienā pa dabas takām, lai iepazītu mums apkārt esošo biologisko daudzveidību un izzinātu, kā mēs paši to ietekmējam.
Skolēni apliecināja arī savas labās uzvedības un pieklājības prasmes, kas ir ļoti svarīgas ikviena cilvēka dzīvē un komunikācijā ar apkārtējiem cilvēkiem.
Paldies par sadarbību bioloģijas skolotājai Ņilai Zaicevai, 8.a klases audzinātājai Lidijai Fjodorovai un dabaszinātņu mācības jomas vadītājai Zigitai Baldonei.

Pedagogs karjeras konsultants: Lolita Eklone