EKOZIŅAS NOVEMBRĪ

• 10. – 2. 11. noritēja Rīcības nedēļa    “Plastmasai NĒ!”. Tās laikā tika iestādītas  100 ozolzīles. Izdīgušos stādiņus paredzēts pavasarī izstādīt dabā.
  • 11. Novadījām meistarklasi skolā un   Valmieras iedzīvotājiem Vidzemes integrētajā   bibliotēkā.
  • 11.Ekopadomes dalībnieki no 11. klases novadīja klases audzināšanas stundas 5.,6.,7., 9.un 10. klasēs, kurās stāstīja par plastmasas atkritumu kaitīgo ietekmi uz vidi.
  • Ekopadome, turpinot aizsākto tradīciju, veica Rātsupītes krastu sakopšanu.
  • 11.2018. norisinājās jauno ekologu iesvētības.
  • 11.-1.12. mūsu skola piedalījās starptautiskajā projektā “Nord Plus”. Tā mērķis ir ekoloģijas jautājumu izzināšana Ziemeļeiropas valstīs.

Valmieras 2. vidusskola uzņēma viesus no ārvalstīm. Projektā piedalījās 5. un 6. klašu skolēni.

Dalībnieki  kopīgi:  1) apmeklēja  Zino centru;

2) apmeklēja Vidzemes Biosfēras rezervātu, kur viņiem nodarbības  par dabas aizsardzību novadīja Inta Soma;

3) iepazīstot  Latvijas  tradīcijas, kopīgi  izcepa piparkūkas;

4) iestādīja ozolzīles.

Projekta noslēgumā projekta dalībniekiem ir jāizveido galda spēle “Ziemeļeiropas dabas  trauslums…”.