„BRĪNUMLAUKS” 2. klasē

Piektdien, 22.februārī, Valmieras 2.vidusskolā notika karjeras atbalsta pasākums „Brīnumlauks!”- spēle par profesijām 2.klases skolēniem. Pasākumu noorganizēja un vadīja skolas pedagogs karjeras konsultants- Lolita Eklone, sadarbībā ar klases audzinātāju Tatjanu Koziņecu.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Spēlē aktīvi piedalījās visi 2.klases skolēni un aizrautīgi minēja, gan zināmas, gan arī viņiem jaunas profesijas, kas šobrīd ļoti aktuālas mūsdienu darba tirgū- kinologs, vizāžists. Skolēni aktīvi domāja, ievēroja spēles noteikumus, radoši sadarbojās .

Katra pusfināla uzvarētāji piedalījās fināla spēlē. Par uzvarētāju kļuva 2.klases skolēns Iļja Bobrovs. Papildus superspēlē klasei profesiju – vizāžists uzminēja Kira Bakšinova.Spēles nobeigumā notika uzvarētāju apbalvošana un ikviens skolēns saņēma kādu mācību darbam noderīgu balviņu un saldumu.

Paldies par balvu fonda nodrošinājumu Valmieras 2.vidusskolas administrācijai un personīgi direktoram Andrejam Gluhovam.

Paldies visiem 2.klases skolēniem un klases audzinātājai Tatjanai Koziņecai  par aktīvu sadarbību un līdzdalību pasākuma norisē.

Informāciju sagatavoja pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone