„BRĪNUMLAUKS” 1.klasē

Piektdien, 22.martā, Valmieras 2.vidusskolas sākumskolā notika karjeras atbalsta pasākuma „Brīnumlauks!” noslēguma spēle par profesijām 1.klases skolēniem. Pasākumu noorganizēja un vadīja skolas pedagogs karjeras konsultants- Lolita Eklone, sadarbībā ar klases audzinātāju Larisu Ļedovskihu.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Spēlē aktīvi piedalījās visi 1.klases skolēni un aizrautīgi minēja dažādas profesijas, kā arī superspēlē iepazina jaunu profesiju- kinologs.

Katra pusfināla uzvarētāji piedalījās fināla spēlē. Par noslēguma spēles uzvarētāju kļuva 1.klases skolniece ROBERTA TAMINA, kas spēles laikā priecēja mūs ar skaistu dziedājumu. Spēles nobeigumā notika uzvarētājas apbalvošana, kā arī ikviens skolēns saņēma kādu saldumu par piedalīšanos.

Paldies par balvu fonda nodrošinājumu Valmieras 2.vidusskolas administrācijai un personīgi direktoram Andrejam Gluhovam.

Paldies visiem 1.klases skolēniem un klases audzinātājai Larisai Ļedovskihai  par aktīvu sadarbību un līdzdalību pasākuma norisē.

Informāciju sagatavoja pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone