Atskats uz olimpiādes sasniegumiem (decembris-februāris)

Šodien, jau 5. marts! 2016./2017.m.g. II semestris strauji tuvojās beigām!

Kādam licies ka laiks paskrien ātri, kādam, ka skolotāji uzdod daudz un krāmē gudrības mūsu “brainos”, bet… Mācoties, tak noteikti mēs gūstam jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas. Nē?, vai JĀ?  Dažreiz šķiet, ka gūtās zināšanas skolā nekur nenoderēs. Apšaubāms fakts. Mācību darbs ir cieši saistīts ar redzesloka paplašināšanu un praktisko darbību, kā arī ar dalību dažādās mācību olimpiādēs.

Mēs lepojamies ar panākumiem!

Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programma) 7.-8. klašu skolēniem, 2.posmā 1.vietas laureāte Anastasija Šamkova (sk. Iveta Gacka).

Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programma) 7.-8. klašu skolēniem, 2.posmā 2.vietas un valsts 3.posmā atzinības laureāte Viktorija Ļeškeviča (sk. Iveta Gacka).

Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programma) 7.-8. klašu skolēniem, 2.posmā 3.vietas laureāti Viktorija Kovila un Aleksandrs Nikolajevs (sk. Ina Mole).

Olimpiāde 2.-4.klasēm matemātikā, 2. godalgotas vietas laureāte Valērija Apanasjonoka! (sk. Tatjana Koziņeca)

Valmieras pilsētas un starpnovadu (Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu) 9., 10., 11., 12. klašu izglītojamo fizikas olimpiādes 2.posma atzinības laureāts 11.klases skolēns Deniss Zeicmanis (sk. Oksana Jakovļeva).

Valmieras pilsētas un novadu apvienības 9. – 12. klašu izglītojamo  matemātikas olimpiādes 3. godalgotas vietas laureāts 11.klases skolēns Deniss Zeicmanis (sk. Gaļina Ozola).

Valmieras pilsētas un novadu apvienības 5. – 8. klašu izglītojamo  matemātikas olimpiādes atzinības laureāts 5. klases skolēns Ēriks Muhins (sk. Tatjana Koļesņikova).

Krievu valodas un literatūras  31.atklātās olimpiādes laureāti:

8.-9.klašu grupā: 2.vietas laureates Anastasija Šamkova (sk. Oksana Štainmillere) un Viktorija Jefimva (sk. Lidija Fjodorova), 3. vietas laureāte Anna Koziņeca (sk. Lidija Fjodorova).

10.-11.klašu grupā: 1.vietas laureāte Alīna Koroļkova (sk. Oksana Štainmillere), 3.vietas laureāts Marks Lēvis (sk. Oksana Štainmillere).

12.klašu grupā: 3.vietas laureāts Sergejs Meļņikovs (sk. Oksana Štainmillere).

Valmieras pilsētas un novadu apvienības Vēstures 7.klašu olimpiādes atzinības laureāts Artjoms Kozlovs (sk. Jeļena Morozova).

Olimpiādes turpinās! Panākumus vēlot ikvienam Valmieras 2. vidusskolas skolēnam!

Jūsu skolotāji 🙂 😉