Pēc pieredzes uz Lietuvu

Piektdien, 26. maijā, Valmieras 2.vidusskolas skolēniem bija DIGI diena, kuras laikā skolēni veica uzdevumus attālināti. Ko tikmēr darīja skolotāji? Skolotāji jau ceturtdienas pēcpusdienā devās  pieredzes apmaiņas braucienā uz Pasvalio Petro Vileišio ģimnāziju –  ilggadēju sadraudzības skolu Lietuvā. Skolotāji iepazinās ar tās vēsturi, tradīcijām, pašreizējiem izaicinājumiem, realizējot  jauno kompetenču izglītības programmu. Pēc ekskursijas  pa simpātisko  Pasvalī pilsētiņu bija sirsnīgs vakars ar spēlēm, dejām un sadziedāšanos, piedzīvojot patiesu sadraudzības gaisotni abu kaimiņvalstu kolēģu starpā. Piektdien skolotāji viesojās Šviesioji ģimnāzijā, guva jaunas idejas, kuras varētu realizēt mūsu skolā. Protams, skolotāji iepazinās ar Kedaiņi pilsētiņu, kuras pievārtē atrodas ģimnāzija. Brauciens bija kā vitamīnu deva un  enerģijas lādiņš, lai pietiktu spēka, entuziasma un radošā gara šī mācību gada finiša taisnei.