Veiksmīgas karjeras ABC!

8.novembrī Valmieras 2.vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums- „Veiksmīgas karjeras ABC”, 9.-11.klašu skolēniem.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar veiksmīgas karjeras veidošanas priekšnosacījumiem, attīstot prasmes detalizēti izveidot savas karjeras plānu. Seminārā personības izaugsmes treneru vadībā 9.-11.klašu skolēni:

• analizēja, kas ir „ karjera” un, kas ir „veiksmīga karjera”;
  • aplūkoja, kādi kritēriji nosaka veiksmi karjerā un pēc kāda modeļa veiksmīgu karjeru veido dažādu profesiju pārstāvji;
  • iepazinās ar vienu no populārākajiem karjeras izveides modeļiem;
  • mācījās praktiski to pielietot savas karjeras modeļa izveidē;
  • mācījās atpazīt „iluzoro karjeru”, „naudas karjeru” un „pseidokarjeru”;
  • uzzināja kā orientēties mūsdienu darba tirgū, kādas ir tā prasības, tendences un, kādi talanti būs pieprasīti nākotnē;

Paldies visiem karjeras semināra dalībniekiem par atsaucību un sadarbību!

Pedagogs karjeras konsultants: L.Eklone