V2.V „Naktsputnu skrējienā – 2019”

Š.g.8.maijā, trīs komandas no Valmieras 2.vidusskolas piedalījās karjeras atbalsta pasākumā- orientēšanās sacensībās „Naktsputnu skrējiens” Valmieras pilsētas skolu vidusskolu skolēniem.

Pasākums tiek finansēts projekta ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākums notika ar mērķi organizēt aizraujošu intelektuālu orientēšanās spēli, lai attīstītu skolēniem prasmi sadarboties komandā, dinamiski pārvietoties un orientēties pilsētvidē, negaidītu situāciju risinājuma meklēšanā un informācijas kodēšanā un šifrēšanā.

Pasākuma maršruts uzsākās Valmieras mūzikas skolas stāvlaukumā un noslēdzās Vecpuišu parkā ar nelielu Artūra Gruzdiņa koncertu un mielošanos ar picām un komandu apbalvošanu.

Paldies skolas direktoram Andrejam Gluhovam par atbalstu un, protams, arī visiem dalībniekiem un īpaši komandu kapteiņiem- Arīnai Štefanei (11.kl.), Ņikitam Konopļovam(10.kl.) un Tomam Kaktiņam (10.kl.).

Informāciju sagatavoja- pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone