Skolēnu dienās NBS Aviācijas bāzē!

10.maijā, neliela interesentu grupa piedalījās karjeras atbalsta pasākumā- Skolēnu dienas NBS Aviācijas bāzē, Ķeguma novada Rembates pagastā.

Pasākums tika organizēts ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar NBS aizsardzības nozares darbību un militārām profesijām Aviācijas bāzē un militārā poligonā Ādažos. Diemžēl otru ieplānoto NBS militāro poligonu Ādažos nevarējām apmeklēt, sakarā ar notikušo nelaimes gadījumu un izmeklēšanu, bet turpinot militārās aizsardzības tēmu, apmeklējām arī Padomju slepeno bunkuru Līgatnē un uzzinājām dažādus Latvijas vēstures faktus.

Paldies skolas direktoram Andrejam Gluhovam par atbalstu un visiem ekskursijas dalībniekiem.

Informāciju sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone