„Saldējuma ceļš” pirmskolā!

Otrdien, 6.novembrī, pirmo reizi notika karjeras izglītības pasākums Valmieras 2.vidusskolas pirmskolas sagatavošanas grupas bērniem „Saldējuma ceļš”. Mazie atsaucīgi un ar interesi devās izzinoši izglītojošā, muzikāli virtuālā ceļojumā, lai uzzinātu, kā top gardais kārums – saldējums.

Pasākumā bērni aktīvi sadarbojās un izmantoja savas zināšanas, pieredzi, ceļojot no laukiem, kur dzīvo fermeri un gotiņas līdz pat saldējuma ražošanas procesam tepat Latvijas uzņēmumā Rūjienā, iegūstot daudz jaunas zināšanas un bagātinot valodu prasmi.

Bērni iepazinās ar profesijām- fermeris, lopkopis, slaucēja, slaukšanas operators, veterinārārsts, piena mašīnas šoferis u.c.

Noslēgumā bērni izveidoja plakātu, kurā katrs bērns ielīmēja savu bildīti šajā Saldējuma ceļā, cienājās ar Rūjienā ražoto saldējumu un skatījās tematiskās multfilmas.

Liels Paldies par finansiālo atbalstu mūsu skolas direktoram Andrejam Gluhovam, direktora vietniekam saimnieciskajā darbā Andim  Petrusevičam.

Paldies arī direktora vietniecei pirmsskolas izglītības jomā Tatjanai Keišai un sagatavošanas grupas personālam par atbalstu pasākumā norisē.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone