„Profesijas militārajā jomā!”

Novembris ir patriotisma mēnesis, kurā varam lepoties ar savas valsts vēsturi, novērtēt tagadni un strādāt pie izcilākas nākotnes.

Šajā mēnesī Valmieras 2.vidusskolas sociālās un pilsoniskās jomas ietvaros tika īstenots pasākums ar pilsoniskām un karjeras izglītības caurvijām pamatskolas 7.-9.klašu skolēniem. 12.novembrī -7.a, 7.b,8.a,8.b klašu skolēniem tas notika tiešsaistē , bet 15.novembrī 9.a un 9.b klasēm klātienē skolā.

Katrai klašu grupai tika novadīta integrētā mācību stunda sociālās zinībās ar karjeras caurvijām tēmas „Es un sabiedrība” ietvaros. Stundās skolēni padziļināja jēdziena patriotisms izpratni, saistībā ar savas dzimtenes, valsts mīlestības, kā arī darbošanos tās labā, aizstāvot to kā darbos, tā arī vārdos.

Skolēni aktīvi piedalījās viktorīnā „Profesijas militārajā jomā!” un, strādājot grupās, izveidoja darba sludinājumu karavīru atlasei, un to prezentēja saviem klases biedriem.

Skolēni akcentēja tādas pilsoniskās līdzdalības vērtības kā drosmi, atbildību, gudrību, veicot uzticētos pienākumus, prasmi būt labā fiziskā formā u.c.

Paldies par sadarbību sociālo zinību skolotājai Līgai Priedei!

Pedagogs karjeras konsultants – Lolita Eklone