PAVASARA RAKSTI IZŠUVUMOS

Kā raibas  olas Lieldienu grozā skolas 2. stāva gaitenī rindojās Izšūšanas pulciņa  mazo dalībnieku krāsainie rokdarbi. Izstādē varēja aplūkot viņu šī gada veikumu – dažādās izšūšanas tehnikās rūpīgi darinātus spilgtus tauriņus , krāšņus ziedus, nebēdnīgus bumbierus, raibus putnus, smaidošas saulītes un citas mazo meistaru rokām izšūtās aplikācijas. Jāatzīmē , ka darbiņus, kas prasa pacietību un rūpīgumu ,ir veidojuši sešus līdz deviņus  gadus jauni bērnudārza un  sākumskolas audzēkņi . Izšūšanas  noslēpumus viņiem   palīdz  atklāt skolotāja T. Skujiņa – Meijiņa.

Ir ļoti svarīgi jau no mazotnes iemācīties brīvo laiku pavadīt lietderīgi. Tāpēc dubults prieks par mazajiem meistariem , kas ziemas garajos vakaros nav slinkojuši ,un , mācoties jaunas prasmes, apguvuši , ka tikpat krāšņi kā pavasara ziedi, var būt pašu rokām radītie darbi.