Noslēdzies konkurss “Latvijas novadu toņi un pustoņi”

Ceturtdien, 13.aprīlī, Valmieras Kultūras centrā norisinājās tērpu kolekciju skate-konkurss “Latvijas novadu toņi un pustoņi”. Skate bija noslēgums vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursam “Latvijas novadu toņi un pustoņi’. Tajā piedalījās Burtnieku, Kocēnu, Naukšēnu, Rūjienas novadu un Valmieras pilsētas skolas vecuma jaunieši.
Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Latvijas toņi un pustoņi” 1.kārtas 2.posmā, piedaloties Burtnieku, Kocēnu, Naukšēnu, Rūjienas novadu un Valmieras pilsētas skolas vecuma jauniešiem, 2.pakāpes diplomu saņēma  Viktorija Jefimova (9.klase), savukārt atzinības laureāte Viktorija Kņigovka (8.klase).
Paldies par dalību konkursā Annai Koziņecai (9.klase) un par skolēnu sagatavošanu skolotājai Ritai Šaurovai.