Noslēdzas vasaras forums “Jaunie pētnieki”

Pateicoties nevalstiskās organizācijas “SVS atbalsta fonds” idejai, tika realizēts vasaras forums “Jaunie pētnieki” 1.-4.klašu skolēniem.

«Mūsu forums notiek jau otro gadu, jo interese bērnos bija. Kā liecina izvēlētā tēma, lielu uzmanību šajās divās nedēļās pievēršam dabai. Pagājušajā nedēļā, kas aizritēja ļoti raiti, apmeklējām Latvijas valsts mežu Valmieras kokaudzētavu, iepazināmies ar tur strādājošo ikdienas darbu. Bijām pārgājienā uz Sajūtu parku, pētījām, kas tur šovasar no jauna izveidots. Bērniem patika, jo pa dienu viņi skolā no koka mizas izgatavoja kuģīti, ko palaida Gaujā, un vērojām, kurš no tiem tālāk aizpeldēs, un skaidrojām, kādi apstākļi to noteica. Trešdien bija lielais izbraukums uz Rīgas Zooloģisko dārzu, iepazināmies ar dzīvniekiem, it sevišķi tie, kas tur pabija pirmo reizi, par redzēto bija sajūsmā. Pārējie, arī skolotāji secināja, ka pēdējos gados zoo ir labi pilnveidojies.

Foto skatīties galerijā

Nometnes vadītājs, skolotājs VJAČESLAVS PISKUNOVS