Meža ekspedīcijā!

3.oktobrī, Karjeras dienas 2018 ietvaros, 6.klases skolēni devās Latvijas Valsts mežu ekspedīcijā Vijciemā, lai kopīgā piedzīvojuma veidā, iepazītu tuvāk meža nozari un tās profesijas, kā arī lai saprastu kā dabaszinībās iegūtās zināšanas ir izmantojamas ikdienas dzīvē.

6.klase devās mežā pieredzējušu mežsaimnieku vadībā,pa noteiktu maršrutu, pārejot no vienas Meža izziņas stacijas  uz otru. Katrā pieturā vadītājs deva skolēniem praktiskus vai radošus uzdevumus, kurus tie risina individuāli vai grupās, iegūtos rezultātus fiksējot speciālās darba burtnīcās.

Meža stacijās skolēni pilnveidoja un ieguva jaunas zināšanas dabaszinātnēs par cilvēka ietekmi uz meža ekosistēmu un veidoja izpratni par mežu saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

Nobeigumā skolēni iepazinās ar Viciema „Ciekurkalti”.

Paldies par sadarbību klases audzinātājai Ivetai Gackai, kas pirms došanās Meža ekspedīcijā  novadīja ievadstundu saviem 6.klases skolēniem par meža daudzveidīgo nozīmi.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone