MĒS V2V – Karjeras Nedēļas pasākumos Valmierā!

Šonedēļ, no 24.-28.maijam ,V2.V 1.-6.klašu skolēni aktīvi iesaistījās VAA Karjeras nedēļas pasākumos Valmieras pilsētas skolēniem.

1.-4.klašu skolēni gan veidoja un iesūtīja savas video mīklas, gan aktīvi minēja apkopotās visu Valmieras skolas skolēnu iesūtītās video mīklas par profesijām, piedaloties viktorīnā “Uzmini nu, kas tas ir?”

Paldies mūsu skolas čaklajiem video mīklu iesūtītājiem:

1. Sofijai Ērglei -1.a
  2. Davidam Kobliņecam – 1.a

3.Sofijai Apanasjonokai – 1.b

4.Ernestam Meikšanam – 1.b

5.Almai Zelčānei – 1.b

6.Valteram Baltajam – 1.b

7.Edvardam Sandijam Vestmanim – 1.b

8.Dacei Kukmilkai – 1.b

9.vecākiem – filmētājiem un audzinātājām Nataļjai Primakovai un Sanitai Eglītei.

Paldies visiem 1.-4.klases skolēniem un viņu klašu audzinātājām, īpaši Nataļjai Primakovai, Sanitai Eglītei, Jeļenai Vilemsonei, Tatjanai Koziņecai par sadarbību viktorīnas “Uzmini nu, kas tas ir?” tiešsaistes  īstenošanā.

Erudītākie mīklu atminētāji:

1.a klasē– Laura Mukāne, Sofija Ērgle, Vitalia Kosolapova,Davids Kobliņecs, Nika Gorobeca

1.b klasē – Ernests Meikšāns, Deivids Lučko, Valters Baltais, Kristiāns Kauliņš, Alma Zelčāne

2.a klasē – Daniels Zikovs, Artjoms Geraskins

3.a klasē – Tamina Roberta, Darja Karpova, Aleksejs Smans

4.a klasē – Jaroslavs Jakovļevs, Kira Viktorija Bakšinova, Alise Savenkova

Savukārt mūsu skolas 5. un 6.klases skolēni aktīvi iesaistījās Selfiju jeb pašiņu skrējienā Valmierā, pēc kartes meklējot dažādus uzņēmumus un uzņemot pašiņus pie katra atrastā objekta, kā arī patstāvīgi meklējot atbildes par tiem internetā.

Paldies 5.,6.klašu audzinātājām Natālijai Šildei un Lidijai Fjodorovai par šīs aktivitātes organizēšanu un koordinēšanu un pašiņu kolāžām.

Karjeras Nedēļa 1.-6.klašu skolēniem godam īstenota arī V2.V!

Bērni domāja, darbojās, guva pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas!

Līdz ar to arī veiksmīgi ir noslēdzies šis mācību gads Karjeras atbalsta projektā!

Jauku atpūtu vasarā visiem un turpināsim sadarbību 2021./22.g.

Pedagogs karjeras konsultants- Lolita Eklone

KARJERA_5a_V2V_selfi