Konkursa “Tehno prātnieks” misijas “Marsa bāze” PROFESIONĀĻI

8 Valmieras jauniešu komandas veiksmīgi piedalījušās konkursā, kura laikā ar zinātnisku pieeju ielūkojās nākotnē, pētīja iespēju dzīvot uz planētas MARS, veidoja kosmosa stacijas bāzes maketu un risināja daudzus ar izdzīvošanu saistītus jautājumus. Konkursa rezultātā 58 jaunieši papildinājuši zināšanas fizikā, matemātikā, dizainā, prezentācijas un sadarbības prasmēs. Projekta mērķis bija radīt un nostiprināt Valmieras jauniešu interesi un izpratni par dabaszinātņu, tehnoloģiju, mākslas un matemātikas jeb STEAM nozaru perspektīvām un daudzveidīgo pielietošanu.

Rezultātā, izvērtējot komandu prezentācijas un atbildes uz jautājumiem, katrai komandai tika piešķirta nominācija:
• Valmieras 2. vidusskolas komanda “Fomins 8” ieguva nomināciju “Profesionāļi”;
• Valmieras 2. vidusskolas komanda “Marsieši” ieguva nomināciju “Saliedētākā komanda”;

Paldies skolotājām Zigitai Baldonei un Oksanai Jakovļevai

avots