Karjeras nedēļas izskaņā 2014

Jau trešo gadu Valmiera ir starp 15 Latvijas pilsētām – Rīgu, Jelgavu, Ventspili, Daugavpili, Jēkabpili, Liepāju, Rēzekni, Gulbeni, Cēsīm, Kuldīgu, Alūksni, Rojas novadu, Ogri un Saldu, kur no 13. līdz 17.oktobrim norisināsies Karjeras nedēļa 2014.
Tas ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, karjeras konsultāciju laikā uzzināt savus talantus un pilnveidojamās puses, „projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu, piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos, laimēt balvas un iesaistīties citās aktivitātēs.
Karjeras nedēļas atklāšanas pasākums notiks 13.oktobrī plkst.14.00 jaunajā Vidzemes Augstskolas inženierzinātņu kompleksā Tērbatas ielā 10, kur pulcēsies skolu pašpārvaldes, izglītības iestāžu direktori, karjeras konsultanti, uzņēmumu vadītāji un Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvji, lai diskutētu par darba tirgus iespējām Valmierā.
Paldies par dalību skolas un pilsētas Karjeras nedēļas pasākumos.
Karjeras nedēļas atklāšanas pasākumā „Man ir iespēja uzvilkt karjeras kurpes Valmierā?” piedalījās un darba diskusijās piedalījās Simona Semjonova, Jūlija Želtkeviča, Kirils Kuzņecovs.
Zīmējumu izstādes „Manas mammas, mana tēta, manas vecmammas, mana vectētiņa darba kurpes” gleznotājiem, sākumskolas skolēniem. Īpaši Daniela Pederam par izcinīto II/III vietu
Flasmob „Dejojošās kurpes karjerā”, paldies skolotājai Olitai Šarlānei un mūsdienu deju grupas JUSTIFY.
Volejbola turnīrs „Sportiskās karjeras kurpes” vidusskolas komandai un personīgi Laurai Gorodko, Ilutai Karjavčenko, Karīnai Nabijevai, Dāvidam Lazarevam, Vadimam Osmanam, …
Īpašs paldies komandai, kura pārstavēja skolu pilsētas FOTO ORIENTĒŠANAS sacensībās „Karjerai pa pēdām Valmierā” un guva godalgotu otro vietu. Komandā: Anastasija Fedotova, Anastasija Mača, Marks Lēvis, Oļegs Astrovs.
Valmieras Profesionālajā vidusskolā guva godalgotu otro vietu 7.-8. klašu komanda (Arīna štefane, Karīna Jegorova, Aleksandrs Bogdanovs, Maksimiliāns Miezis) pasākumā ,,Tev arī tak mīļāka kurpeir sava? Nava? Tad nāc pielaiko!”.
Noslēguma pasākumā „Karjeras kurpju izstāde” skolas darbu prezentēja Jūlija Želtkeviča.