Karjeras nedēļa 2019!

Visā Latvijā un arī Valmierā no 14. Līdz 16.oktobrim norisinājās ikgadējais pasākumu cikls – Karjeras nedēļa, kura laikā jauniešiem bija iespēja iepazīt iespējamo nodarbošanos nākotnē, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas, piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos, kuru galvenā tēma šogad ir nākotnes profesijas. Karjeras nedēļas moto „Ielogojies nākotnē! ”, rosināja jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un darba vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi Karjeras nedēļas pasākumos tika akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes profesijās. Pasākumi notika gan skolās, gan ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, gan arī ārpus projekta atbalsta.

Arī aktīvākie Valmieras 2.vidusskolas skolēni apmeklēja jau tradicionālās aktivitātes- Profesiju busi, izSTĀSTI u.c. pasākumus, bet pārējie 1.-12.klašu skolēni, kopā ar saviem klases audzinātājiem, atraktīvi un radoši meklēja informāciju par vecāku un nākotnes profesijām, veidoja plakātus, kas apskatāmi izstādē „Ielogojies nākotnē!”

Paldies visiem par atsaucību un ieguldīto darbu!

Pedagogs karjeras konsultants: L.Eklone